alt alt

Поширені запитання

Що я отримаю за участь?

Результати будуть загальнодоступними, чим більше бджолярів для участі в дослідженні, тим точніші результати, які ми отримуємо. Крім того, в якості учасника, ви зможете взяти участь в семінарах, в яких ми обговорюємо результати і спільно прагнути до їх правильної інтерпретації.

Що таке продуктивна колонія?

Продуктивна колонія, в якій ви чекаєте виробництва меду, використовувати його в якості джерела матеріалу для відводків і т.д. Серед НЕ продуктивних колоній рої, відводки.

Чому питання багато вуликів ви втратили / взимку …? не мають надзвичайно слабкі колонії, які дозріли для підключення?

Оскільки ці вулики відносяться до іншого питання, а саме. пізніше в анкеті.

Що таке смерть бджолосімей?

Тож подумайте смерті ситуації, в якій ви знайдете або порожній вулик без бджіл, з їх мертвими тілами всередині або в передній частині вулики. Мертві бджоли також ті, які знаходяться в сезон з весни до за годівлі мали різні причини, щоб з’єднатися з іншими колоніями, наприклад. У зв’язку з втратою матки.

Я повинен заповнити анкету, навіть якщо у мене не було смерті?

Звичайно! Для того, щоб бути в змозі ідентифікувати фактори ризику, у нас є відповіді і фермери, у яких не було ніяких смертельних випадків. Чим більше відповідей ми отримуємо, тим більш детальний аналіз може бути проведений.

Дослідження є анонімним?

Так, це абсолютно анонімно. В кінці анкети ви можете вказати свою адресу електронної пошти. Завдяки цьому від нас отримати безперервну інформацію про проект та інших цікавих новинах. Введення електронної пошти потім дозволить нам зв’язатися при оцінці даних, тому що ми можемо уточнити деякі спостереження.

В 2016 році нами зібрано відповіді більше, ніж у 400 пасічників з 18 областей України.