alt alt

Новини

Останні події та результати досліжень учасників проекту
3 Лют

Держпродспоживслужба, бджолярі, аграрії та садоводи шукали шляхи недопущення отруєнь бджіл від пестицидів

28 січня 2019 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області відбулася семінар-нарада щодо дотримання ветеринарних, фітосанітарних та санітарних законодавчих вимог при провадженні господарської діяльності в галузях бджільництва, рослинництва та садівництва.

Читати Далі alt
3 Кві

Старт моніторингу смертності бджіл після зимівлі 2017-2018 рр.

Шановні бджолярі, сьогодні, 03.04.2018, стартує новий сезон моніторингу смертності бджіл! Це четвертий рік моніторингу в Україні. Сподіваємося на Вашу участь, яка дозволить отримати важливу інформацію. Пропоную заповнити анкету на нашому сайті. На нашому сайті також можна завантажити  анкету для друку. Перед тим, як приступити до  заповнення, прошу уточнити індекс населеного пункту де знаходиться Ваша пасіка (це потрібно для отримання […]

Читати Далі alt
21 Лют

Підготовка до нового сезону моніторингу смертності бджіл

Національний координатор моніторингу смертності бджіл в Україні, проф. Федоряк М.М., взяла участь у роботі семінару моніторингової групи у складі Міжнародної асоціації з дослідження медоносних бджіл COLOSS. Семінар відбувався 7-9 лютого на базі Словацького аграрного університету в місті Нітра (Словаччина). Участь взяли національні координатори з 19 країн. Обговорено результати і проблеми минулого сезону, розроблено анкету для […]

Читати Далі alt
12 Гру

Круглий стіл «Діалог заради порятунку бджіл»

результати трьох років моніторингу були озвучені на круглому столі «Діалог заради порятунку бджіл», що відбувся 5 грудня 2017 року в місті Луцьк.

Читати Далі alt
5 Вер

Візит проф. Карла Крайльсгайма на Буковину

З 26 серпня по 2 вересня відбувся візит проф. Карла Крайльсгайма з метою вивчення практик бджільництва та проблем, з якими стикаються українські бджолярі.

Читати Далі alt